Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyun17 Mart’ta Hogwarts Legacy Odaklı Bir State of Play Aktifliği Yapılacak

17 Mart’ta Hogwarts Legacy Odaklı Bir State of Play Aktifliği Yapılacak

10 Mart Perşembe gecesi Japon oyun geliştiricilerinin oyunlarına odaklanan bir State of Play canlı yayını gerçekleştiren PlayStation, bu hafta içerisinde de Hogwarts Legacy odaklı yeni bir State of Play etkinliği gerçekleştirecek.

PlayStation resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, 17 Mart’ı 18 Mart’a bağlayan gece TSİ 00.00’da gerçekleştirilecek olan canlı yayın yaklaşık olarak 20 dakika uzunluğunda olacak ve Hogwarts Legacy oyunun PlayStation 5’ten alınmış 14 dakikalık oynanış görüntülerini içerecek.

Yayın, oynanış videosu gösterildikten sonra Avalanche Software geliştirici ekibinin birkaç üyesinin görüşlerini belirtmesiyle sona erecek. Harry Potter kitapları ve filmlerindeki yer alan büyücülük okulu Hogwarts’ta geçecek olan açık dünya oyununda, 1800’lü yıllarda sihir akademisine kaydolduktan sonra, kendi cadı ya da büyücümüzü kontrol etme şansına sahip olacağız.

Geçtiğimiz günlerde Hogwarts Legacy oyununun 2023 yılına erteleneceği iddia edilmiş, daha sonrasında ise oyunun hala 2022 yılı içerisinde çıkarılmasının planlandığı açıklanmıştı. Şubat ayının başında ise oyunun önümüzdeki eylül ayında çıkabileceğine yönelik bir iddia ortaya atılmıştı. Perşembe gecesi Hogwarts Legacy’ye özel olarak yapılacak olan State of Play canlı yayınında oyunun çıkış tarihinin paylaşılma ihtimali de bulunuyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar