Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobil2021’de 10 Milyon Samsung Galaxy S20 FE Satıldı

2021’de 10 Milyon Samsung Galaxy S20 FE Satıldı

Dün sizlerle 2021 yılında, Samsung’un katlanabilir akıllı telefon satışlarının 2020’dekine kıyasla 4 kat arttığı haberini paylaşmıştık. Şimdi de Güney Koreli tüketici elektroniği üreticisinin 2021 yılı içerisindeki Samsung Galaxy S20 FE satış rakamları ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20 FE, Samsung’un yakın zamanda paylaşılan resmi açıklamasından da anlaşılacağı gibi tüketiciler arasında gerçek bir hit olduğunu kanıtladı. GSM Arena’nın paylaştığı habere göre Güney Koreli teknoloji devi, 2020’nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesinden bu yana, 10 milyondan fazla Galaxy S20 FE (LTE ve 5G modelleri bir arada) sattığını doğruladı. Bu rakam, onu geçen yılın en çok satan Galaxy akıllı telefonlarından biri yapıyor.

ABD’li GSM operatörlerinden gelen geçmiş raporlar, Samsung Galaxy S20 FE’nin piyasaya sürüldükten sonra tüketicinin ilgisini çeken en popüler cihazlardan biri olduğunu doğruladı. Bununla birlikte yaz aylarında, raporlar Samsung’un amiral gemisi Galaxy S21 serisinin toplamda 13,5 milyon satışa ulaştığını tahmin ediyordu. Yeni duyurulan Samsung Galaxy S21 FE’nin selefinin başarısını yakalayıp yakalayamayacağını ise zaman gösterecek.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar