Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaYazılımAdobe yapay zeka tarafında değerli bir adım daha attı

Adobe yapay zeka tarafında değerli bir adım daha attı

Adobe, beta yapay zekayı manzara ve görüntü düzenleme araçları paketine birinci defa dahil ettikten yaklaşık yedi ay sonra ve bildirildiğine nazaran 2 milyar manzara oluşturulduktan sonra, çarşamba günü Firefly for Enterprise üretken yapay zekasının artık Photoshop, Illustrator ve Adobe Express iş akışlarında ticari olarak satışa sunulduğunu duyurdu. Sürümle birlikte, şirketin Creative Cloud fiyatlı planlarının bir kesimi olarak sunulan, kullanımı fiyatsız yeni bir Firefly web uygulaması da geliyor.

Yeni abonelik planı, Adobe’nin “müşterilerin metin tabanlı bir istemi Photoshop, Illustrator, Express ve Firefly web uygulamasında imaj ve vektör yaratımlarına dönüştürmesine imkan tanıyan belirteçler olarak tanımladığı “üretken krediler” (GC’ler) etrafında dönüyor. Bu, paranızın Firefly AI’ya daha süratli erişime dönüştürülmesini kolaylaştıran uydurulmuş bir para ünitesi. Kullanıcılar aylık GC müsaadelerine ulaştıklarında Firefly’ı daha yavaş bir süratte kullanmaya devam edebilecekler.

Adobe yapay zeka tarafında kıymetli bir adım daha attı

Web uygulaması Creative Cloud aracılığıyla Express ve Express Premium fiyat noktalarının yanı sıra fiyatsız katmanla da satışa sunulacak. Fiyatlı kullanıcılar tıpkı vakitte Express Premium’un tam fiyatlı sürümüne de erişebilecek. Kullanıcılar bununla birlikte 100’den fazla lisanda tasarım öğeleri, fotoğraflar ve görüntüler, pdf’ler ve animasyonlar oluşturabilir ve akabinde bu içeriği toplumsal medyaya ve yayınlama platformlarına aktarabilir. Kurumsal kullanıcılar için Firefly ve Express Premium, hepsi bir ortada bir paket olarak bir ortaya getirilecek

Üretken yapay zeka, çoğunlukla eğitimi için internetteki tüm sanat yapıtlarını çaldığı için pek sıcak bir halde karşılanmadı. Daha sonra, “gerçek sanatkarların çalışmalarını eğitim hedefiyle çaldıktan sonra ucuz yapay zeka taklitleriyle değiştirme” sorunu da vardı. Firefly, bu haklı temelli dehşetleri gidermeye yardımcı olmak için, oluşturulan tüm çalışmalara varsayılan olarak İçerik Kimlik Bilgilerini yerleştirecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar