Salı, Ekim 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilAnker’den her cihazınızı çalıştıran güç istasyonu

Anker’den her cihazınızı çalıştıran güç istasyonu

Ulaş Utku Bozdoğan: Anker’den her cihazınızı çalıştıran güç istasyonu 1

Bugün hemen her kullanıcının yanından taşınabilir şarj istasyonu eksik olmuyor. İlk dönemlerinde sadece akıllı telefonlara yönelik olan istasyonlar artık tablet ve dizüstü gibi ürünlere de güç veriyor. İşi biraz daha ileri götürüp duvar prizi gibi enerji aktarabilen istasyonlar üreten firmalar mevcut. Anker bunlardan birisi. 

Anker 535 Portable Power Station özellikleri ve fiyatı

Özellikle dış mekan etkinliklerinde veya enerji kesintisinin olduğu zamanlarda artık taşınabilir şarj istasyonları yeterli gelmiyor çünkü prizden güç alırmışcasına enerji ihtiyacı doğuyor. Ayrıca pandemi dönemi ile birlikte ventilatörlerin sürekli çalışmasının ne kadar önemli olduğu bir kere daha ortaya çıkmış oldu. 

Anker 535 Portable Power Station adlı ürün 160000mAh batarya barındırıyor ve prizden enerji isteyen pek çok cihazınıza hareket halindeyken güç veriyor. Televizyon, mini buzdolabı, mini klima gibi 500W altında çalışan hemen tüm cihazlar ile uyumlu. 

Toplamda 500W enerji veren ürün 4 adet yüksek güçlü priz, 3 adet 120W USB Tip-A çıkışı, 1 adet 60W USB Tip-C çıkışı ve bir de araç çakmaklığı barındırıyor. Toplamda 9 cihazı destekleyebiliyor. Süre olarak ise 45W mini buzdolabı için 8.5 saat, 40 ventilatör için 9.6 saat, 35W fan için 10.9 saat ve 110W TV için 3.4 saat olarak belirtiliyor. Anker 535 Portable Power Station modeli 500$ fiyat etiketi ile satılıyor. 
 

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar