Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaDonanımApple bu sefer sağlam bir kulaklık üzerinde çalışıyor

Apple bu sefer sağlam bir kulaklık üzerinde çalışıyor

Apple, Beats markası altında sunduğu üst düzey kulaklıkları Beats Studio ile tanınıyor. Lakin şirket, bu eserlerde neredeyse beş yıldır güncelleme yapmamıştı. 9to5Mac’in son raporuna nazaran ise, Apple yeni bir Beats Studio Pro isminde kulaklık modeli üzerinde çalışıyor ve yeni premium özellikler sunmayı hedefliyor.

Sızdırılan bilgilere nazaran, kulaklıklar Active Noise Cancellation özelliği için geliştirilmiş yeni bir Beats yonga seti tarafından desteklenecek. Bunun yanı sıra, şeffaflık modu için performans da artırılmış olacak. Aygıt, daha süratli şarj imkanı sunan bir USB Type-C temas noktası ve ses paylaşımı, otomatik aygıt geçişi ve Siri entegrasyonu üzere özelliklere sahip olacak. Ayrıyeten, kulaklıkların öne çıkan bir özelliği de şahsileştirilmiş mekansal ses özelliği olacak.

Apple bu sefer sağlam bir kulaklık üzerinde çalışıyor

Tasarım açısından, Beats Studio Pro, Studio3’e misal bir görünüme sahip olacak fakat kulaklıkların yanındaki Studio markası kaldırılmış üzere görünüyor. Raporlara nazaran, Apple, kulaklık modeli için moda dizayncısı Samuel Ross ile iştirak yaptı. Beats Studio Pro, mavi, siyah, kahverengi ve beyaz olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunulacak.

Beats Studio Pro şimdi piyasaya sürülmedi ve lansman tarihi şimdi açıklanmadı. Lakin kulaklıkların premium özellikler ve performans sunacağı kestirim ediliyor. Şimdi fiyatı hakkında bilgi yok, lakin bir premium eser olarak yüksek bir fiyat etiketiyle gelmesi bekleniyor.

Beats Studio Pro‘nun piyasaya sürülmesi, Apple hayranlarını ve ses kalitesine değer veren kullanıcıları heyecanlandırıyor. Beats Studio Pro, Apple’ın müzik dalındaki güçlü pozisyonunu sürdürmesine ve şirketin müzik ve ses teknolojilerindeki liderliğini pekiştirmesine yardımcı olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar