Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilApple, iOS 15.5 ve iPadOS 15.5'i yayınladı! İşte yenilikler

Apple, iOS 15.5 ve iPadOS 15.5’i yayınladı! İşte yenilikler

Bugün Apple, mobil cihazlarını sırasıyla iOS 15.5 ve iPadOS 15.5′e güncelledi. Bu güncelleme devasa nitelikte bir değişiklik sunmayacak ancak yine de birkaç yeni özellik eklemeyi başaracak.

Apple, iOS 15.5 ve iPadOS 15.5’i yayınladı! İşte yenilikler

İnanç Can Çekmez: Apple, iOS 15.5 ve iPadOS 15.5'i yayınladı! İşte yenilikler 1

İlk olarak, Cüzdan uygulaması artık Apple Cash müşterilerinin Apple Cash kartlarından para gönderip talep etmelerini sağlayacak. İkincisi, Apple Podcasts uygulaması, cihazınızda depolanan bölümleri sınırlamak ve eskilerini otomatik olarak silmek için yeni bir ayar içerecek. Ek olarak, ev otomasyonlarının gelen veya çıkan kişiler tarafından tetiklendiğinde başarısız olabileceği bir sorun artık düzeltildi. Bu yeni sürümde de 25’ten fazla güvenlik düzeltmesi var, bunların hiçbiri Apple’ın bilgisi dahilinde aktif olarak kullanılmadı, ancak yine de mantığını uygulamak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede güncellemeyi düşünmelisiniz.

Güncelleme, iPhone veya iPad’iniz tarafından duyurulacak, ancak henüz almamışsanız, her zaman Ayarlar’a gidebilir ve manuel olarak güncellemeyi alabilirsiniz. Neyse ki Apple’ın sunumları aşamalı değil, bu nedenle yeni yazılım isteyen herkes için mevcut. iPhone kullanıcıları genel olarak şarj probleminden muzdarip. Her güncelleme ile çözülmesi beklenen bu problemler düzeltilmeye çalışılıyor.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar