Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaDonanımApple'ın 8 Mart Lansman Aktifliği Nasıl İzlenir?

Apple’ın 8 Mart Lansman Aktifliği Nasıl İzlenir?

ABD merkezli teknoloji devi Apple, bugün önemli bir etkinlik gerçekleştirecek. TSİ 21:00’de başlayacak “Peek Performance” sloganlı etkinlikte, şirketin en yeni ürünleriyle tanışma imkanı yakalayacağız. Peki Apple, bu etkinlikte hangi ürünlerin tanıtımını yapacak? Apple’ın ilerleyen saatlerdeki etkinliği nasıl izlenir? Gelin hep birlikte bu soruların cevaplarına yanıt arayalım.

Apple yetkilileri, etkinlik kapsamında hangi ürünleri tanıtacaklarına dair herhangi bir açıklamada bulunmadılar. Ancak bugüne dek ortaya atılan bazı iddialar mevcut. Örneğin söylentilere göre yenilenen iPhone SE, bugünkü etkinlikte tanıtılacak. Bu telefon, tasarımı açısından önceki nesille benzer olacak. Ancak performans iyileştirmeleri ve daha iyi bir batarya muhtemel. Tahminlere göre yeni nesil iPhone SE’de yeni bir 5G modem de göreceğiz.

Yeni Mac bugün tanıtılabilir

Şinasi Kaya: Apple'ın 8 Mart Lansman Aktifliği Nasıl İzlenir? 1

Apple bir süredir kendi ürettiği işlemcilere sahip bilgisayarlarla karşımıza çıkıyor. Bugünkü etkinlik, bu açıdan da önemli olabilir. Kesinleşmiş bir şey yok ancak bu akşam, yenilenmiş işlemcilere sahip bir ya da birkaç yeni Mac ile tanışabiliriz. Ancak bu bilgisayarın hangi seriden olacağı şu an için sürpriz. MacBook Pro, Mac Mini, MacBook Air, Mac Pro veya iMac Pro, bugünkü etkinlikte sahne alabilir.

Apple’ın bu akşam tanıtabileceği ürünler:

  • iPhone SE
  • iPad Air
  • Yeni bir Mac
  • iOS 15.4 güncellemesi
  • Universal Control (Tüm Apple cihazlarında ortak klavye ve mouse kullanmaya yarıyor.)

Apple Peek Performance etkinliği nasıl izlenir?

Apple’ın bu akşam 21:00’de başlayacak etkinliği, YouTube ya da Apple’ın internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak izlenebilecek. Eğer YouTube kullanmak istemezseniz buradaki bağlantı aracılığıyla Apple’ın Peek Performance etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz. Etkinliği YouTube üzerinden izlemek isteyen takipçilerimiz ise hemen aşağıdaki videoyu kullanabilirler. Bizler de Webtekno ekibi olarak bu akşamki etkinliği yakından takip ediyor ve yeni ürünleri sizlere aktarıyor olacağız.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar