Cuma, Ekim 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilApple'ın en ucuz modeli iPhone SE için tarih belirli oldu! Herkes iPone...

Apple’ın en ucuz modeli iPhone SE için tarih belirli oldu! Herkes iPone alabilecek

Apple, bugün erken saatlerde 8 Mart etkinliği için davetiye göndermişti. Bu etkinlik sırasında şirketin bir dizi yeni ürününü tanıtması bekleniyordu. Şimdi yeni bir rapor, yeni nesil iPad Air ve iPhone SE modelinin lansmanını ortaya koydu.

Bilgi, bilinen bir Asya telekom operatöründen geliyor. Operatör, Asya’nın önde gelen mobil ağlarından biri. 8 Mart etkinliğinin yaklaşması ile yaklaşmakta olan ürünler için sayfalar hazırlanmaya başladı. Cupertino merkezli teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki hafta en yeni nesil iPad Air ile birlikte yeni iPhone SE modelini duyurması büyük olasılık.

Apple, en ucuz modeli iPhone SE’yi ne zaman piyasaya süreceğini açıkladı!

İnanç Can Çekmez: Apple'ın en ucuz modeli iPhone SE için tarih belirli oldu! Herkes iPone alabilecek 1

Listelere bakıldığında, yeni cihazlar için bir sayfa oluşturuluyor. Hatta yeni akıllı telefon ve tablet için ürün resimleri de ortaya çıktı. Bu etkinlik sırasında yeni iPhone SE ve iPad Air’in duyurulması bekleniyor.

Ayrıca, tablet sayfasının verileri, yeni iPad’in iPad Air’in beşinci nesli olduğunu da belirtti. Öte yandan iPhone SE, şirketin en uygun fiyatlı telefonunun üçüncü yinelemesi olacak. Raporlar Apple’ın en ucuz modeli için tarih vermiş olsa da henüz şirket tarafından resmi bir açıklama gelmediği için her an her şey değişebilir. Bu nedenle şirketin resmi duyurusunu beklemek en mantıklı hareket olacaktır. Ancak farklı raporların da ortaya koyduğu üzere analistlerin ortak olarak beklentisi iPhone SE’nin bu etkinlikte piyasaya çıkması yönünde. Bu model ile iPhone sahibi olmak isteyen herkes bir iPhone cihaz alabilecek.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar