Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaBilimAstronotlara uzayda mastürbasyon yasağı geldi. Nedeni ise hayli ilginç!

Astronotlara uzayda mastürbasyon yasağı geldi. Nedeni ise hayli ilginç!

Görünene göre astronotlar, mürettebat arkadaşlarını hamile bırakmamak için uzayda dikkatli olmaları konusunda uyarılıyor. Yerçekimsiz ortamda süzülen meni sebebiyle kadın meslektaşlarının hamile kalabileceği endişesi nedeniyle NASA, astronotların mastürbasyon yapmalarını yasakladı.

Bu ilginç açıklama, ABD sohbet programı sunucusu Conan O’Brien’ın Needs a Friend (Bir Arkadaş Gerekiyor) podcast’inde ortaya çıktı.

Kayıt sırasında Conan, bir NASA mühendisine Uluslararası Uzay İstasyonuna hiç porno film gönderip göndermediğini sordu. Yalnızca Smythe olarak adlandırılan bilim insanı, asla öyle bir şey olmadığını söyledi. O’Brien’ın sıfır yerçekiminde cinselliğin nasıl yaşandığını sorgulaması ardından da bu ilginç bilgi ortaya çıktı. Smythe “aynı anda üç kadın astronot aynı adam tarafından hamile bırakılabilir… (meni) bir yolunu bulur” dedi ve ekledi: “Bu nedenle uzayda astronotların mastürbasyon yapmalarını kesinlikle istemiyoruz.

NASA, gelecekteki Ay ve Mars görevlerini planlarken uzayda cinselliğin nasıl çalışabileceğini incelemeye hazırlanıyor. Kanada, Montreal’deki Concordia Uni’den akademisyenler, bu tür araştırmaların “derin uzay görevlerinin başarısı ve dünya dışı yerleşimler inşa etmek için gerekli” olduğunu söylüyor…

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar