Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilAsus ROG Phone 6 Tasarımı Ortaya Çıktı

Asus ROG Phone 6 Tasarımı Ortaya Çıktı

Asus ROG Phone 6, 5 Temmuz tarihinde düzenlenecek lansmanla beraber resmi olarak tanıtılacak. Yeni nesil oyuncu telefonu için geri sayım devam ederken, akıllı telefonlarla ilgili yapmış olduğu sızıntı haberleriyle tanınan Evan Blass, Asus ROG Phone 6’nın tasarımı gözler önüne serdi.

Evan Blass ve 91Mobiles aracılığıyla paylaşılan görselleri inceleyecek olursak, Asus’un bu yıl tasarım konusunda ciddi değişikliklere imza atmayacağını görüyoruz. Önceki ROG Phone serisi telefonlara benzer bir tasarım diline ev sahipliği yapacak olan ROG Phone 6’nın ön tarafında bizleri çentiksiz ve deliksiz bir ekran tasarımı karşılıyor. Bu ekran tasarımı da Sony’nin akıllı telefon modellerini anımsatıyor. Cihazın arka tarafına geldiğimizde de son derece estetik duran bir üçlü kamera kurulumu dikkat çekiyor.

İnanç Can Çekmez: Asus ROG Phone 6 Tasarımı Ortaya Çıktı 1

Aynı zamanda cihazın arka tarafında AeroActive soğutucu da ön plana çıkıyor. Bu yıl piyasaya sürülecek olan soğutucunun üzerinde de 4 adet dahili tuş mevcut. Bu tuşlar sayesinde de kullanıcıların bazı işlemleri kolayca yerine getirebileceği belirtilmiş.

Cihazın diğer tasarım detaylarına göz gezdirdiğimizde Asus, yeni nesil oyuncu telefonunda da 3.5 mm kulaklık jakına yer vermeye devam ediyor. Ayrıca cihazın sol tarafında da SIM kart girişi göze çarpıyor.

İnanç Can Çekmez: Asus ROG Phone 6 Tasarımı Ortaya Çıktı 2

İnanç Can Çekmez: Asus ROG Phone 6 Tasarımı Ortaya Çıktı 3

Şimdilik servis edilen görseller hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, Asus’ya yakın kaynaklara göre 5 Temmuz’da tanıtılacak olan yeni oyuncu telefonunun tasarımsal yeniliklerden ziyade donanımsal yenilikleriyle adından söz ettireceği belirtiliyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar