Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaOyunBack 4 Blood 10 Milyon Oyuncuyu Geçti

Back 4 Blood 10 Milyon Oyuncuyu Geçti

Warner Bros. Games ve Turtle Rock Studios tarafından Back 4 Blood oyununun geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülmesinden bu yana 10 milyon oyuncuyu aştığı duyuruldu. Hatta oyununun 2021’in konsollarda en çok satan yeni fikri mülkiyeti olduğunu belirtmek için NPD Group verilerine atıfta bulunuluyor. Ek olarak oyunun ilk günden Xbox Game Pass’e geldiğini de hatırlatalım.

Bu arada oyun, ilk genişleme paketi olan Tunnels of Terror’a 12 Nisan’da kavuşacak. Turtle Rock Studios Başkanı ve Genel Müdürü Steve Goldstein konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Back 4 Blood’ın piyasaya sürülmesinden bu yana kısa sürede böyle bir dönüm noktasına ulaşmak, stüdyomuz ve bu franchise için tarihi bir olaydır. İleriye baktığımızda, hayranların Ridden dünyasını temizlemeye devam etmeleri için daha fazla işbirlikçi içerik sunacak olan yaklaşan genişlememiz Tunnels of Terror ile ivmeyi sürdürmekten heyecan duyuyoruz.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Back 4 Blood 10 Milyon Oyuncuyu Geçti 1

Tunnels of Terror, Warped Ridden’ın istila ettiği labirent tünelleriyle dolu 7 farklı zindanı keşfedecekleri Ridden Hives olarak bilinen tamamen yeni bir kooperatif etkinliği ekleyecek. Sürgünler arasında mayın patlatan Urchin’ler, canavarca Shredder’lar ve hasar veren Ripper’lar bulunacak. Bunların hepsi Oyuncuya Karşı Oyuncu Swarm modunda da mevcut olacak.

Genişleme paketi ile Back 4 Blood ayrıca iki yeni oynanabilir Cleaner alıyor. Bunlar baltalı itfaiyeci Sharice ve lokantacı Heng. Ayrıca, Tünellerin Terörü sekiz özel karakter görünümü, yedi yeni efsanevi silah, 12 yeni silah görünümü, yeni kartlar ve daha fazlasını da oyuna ekleyecek.

Ücretli genişlemenin yanı sıra, Back 4 Blood, ekstra bir meydan okuma seviyesi arayanlar için No Hope zorluk ayarını ekleyen ücretsiz bir güncelleme alacak. Tunnels of Terror ile birlikte gelen oynanabilir içeriğe, o partideki tek bir oyuncu genişletmeyi satın aldığı sürece bir partideki herkes tarafından erişilebilir olacağını belirtelim.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar