Pazartesi, Haziran 5, 2023
Ana SayfaOyunBattlefield 2042 Kadro İdaresi Modu İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Battlefield 2042 Kadro İdaresi Modu İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

DICE sonunda Battlefield 2042 oyununun beşinci dönem güncellemesinde oyunun grup idaresi tarafını güzelleştiriyor.

Stüdyo, bugün Ekip İdaresi ve Grup Buyruklarına gelen iyileştirmelerin bir ön izlemesini yaptı. Artık her ekipte farklı üyeler oluşturmayı ve onlarla bir ortaya gelmeyi mümkün kılacak yepisyeni bir Grup menüsü olacak.

Şimdikinin bilakis, oyuncular hangi takıma katılacaklarını seçebilecek ve her seçimde hangi oyuncuların yer aldığını denetim edebilecek. Operatörlerin yapısını süratli bir formda bulmak için katılmadan evvel sınıf simgeleri de burada görüntülenecek. Kadro önderi, bu rolü üstlenmesi için öbür birini de atayabilecek.

Takım Buyrukları dönemin ilerleyen vakitlerinde gelecek ve bu sonunda oyunculara kadro başkanları tarafından verilen buyrukları yerine getirmeleri için teşvik verecek. Kadrolar, serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere, grup önderi tarafından verilen bir hücum yahut savunma komutunu kabul edip tamamlarsa, kadrodaki herkes uyum için bonus XP alacak.

Battlefield 2042 Dönem 5 güncellemesinin yeni bir harita ve bu grup idaresi uygulamasının birinci yarısı ile Haziran ayı başlarında çıkması planlanıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar