Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaBilimBeşiktaş Belediyesi, Metaverse’e adım atıyor

Beşiktaş Belediyesi, Metaverse’e adım atıyor

İnanç Can Çekmez: Beşiktaş Belediyesi, Metaverse’e adım atıyor 1

Son zamanlarda birçok kurum ve şirket metaverse dünyasına adım atmaya başladı. Bu kez bir hamle de Beşiktaş Belediyesi’nden geldi. Beşiktaş Belediyesi, resmi web sitesi üzerinden Beşiktaş Metasaver Project’i duyurdu.

Beşiktaş Metasaver Project ile Ne Hedefleniyor?

Beşiktaş Belediyesi, “Beşiktaş Metasaver Project” ile metaverse dünyasına adım atıyor. Söz konusu proje ile birlikte Beşiktaş Belediyesi, metaverse için geri dönüşüm kutuları geliştirdiğini duyurdu.

Metaverse şişirilmiş balon mu? Apple CEO’su Tim Cook cevapladı

5 gün önce eklendi

Beşiktaş Belediyesi resmi web sitesi üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

“Çevreye karşı duyarlılığı ve inovatif sürdürülebilirlik çözümleriyle ön plana çıkan belediyemiz, daha yaşanabilir bir çevre için şimdi de metaverse evreninde farkındalık yaratmak amacıyla harekete geçiyor. En son Dönüştür Kazan projesiyle Beşiktaş halkını geri dönüşüme yönlendiren belediyemiz, Beşiktaş Metasaver Project ile metaverse evreni için geri dönüşüm kutuları geliştiriyor. Bu projedeki nihai amacımız; atıklar konusuna dikkat çekmek ve temiz bir çevre bilinci oluşturmak”

Beşiktaş Beldiyesi “Beşiktaş Metasaver Project” ile çevreye karşı duyarlılığı artırmak ve daha yaşanabilir bir çevre için metaverse evreninde farkındalık yaratmayı hedefliyor.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Beşiktaş Metasaver Project nedir?

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar