Cuma, Mayıs 27, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımBethesda'nın beklenen oyunu Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak

Bethesda’nın beklenen oyunu Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak

Ulaş Utku Bozdoğan: Bethesda'nın beklenen oyunu Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak 1

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Bethesda‘nın yaptığı, uzayda geçen açık dünya oyunu Starfield, 2018 yılında duyurulmuş ve E3 2021’de ilk fragmanını görmüştük. Şimdi de yeni bilgiler geldi.

Gerçekçi Bir Bilim Kurgu

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere göre Bethesda’nın yeni oyunu Starfield’ta çok gerçekçi bir uzay teknolojisi göreceğiz ve NASA-punk tarzı bir oyun bizleri bekliyor olacak. Bu da teknik açıdan da çok gerçekçi bir bilim kurgu oyunu göreceğiz anlamıan geliyor.

Witcher 3 ve Cyberpunk’ın eski geliştiricisinden yeni stüdyo

22 sa. önce eklendi

Bu tarz bir yaklaşım benimsemeleri aslında bir hayli keyifli bir deneyim sunabilir ancak oyun çıkınca yorumlamak daha doğru olur. Buradan oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Starfield, 11 Kasım 2022’de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. İlk günden Xbox Game Pass‘ten erişilebilir olacak.

Starfield Hakkında

Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4‘ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren. Yıldızların arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğin karakteri oluştur ve eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine cevap aradığın destansı bir yolculuğa koyul.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar