Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunBlizzard'ın efsane oyunu Hearthstone'dan sevindiren gelişme! 2023 planlarında Türkiye'de var!

Blizzard’ın efsane oyunu Hearthstone’dan sevindiren gelişme! 2023 planlarında Türkiye’de var!

Hearthstone oyunu çevrimiçi oyuncuların birbirleriyle mücadele ettiği ve kartlarla birbirlerini yenmeye uğraştığı bir dijital kart oyunu. Blizzard dünyanın çoğu ülkesinden kullanıcıları bir araya getirdiği bu oyunla, E-Spor alanında insanlara imkanlar sunmayı ve turnuvalara katılmalarını temin ediyor.

Asya-Pasifik turnuvaları dün başlayan oyunun resmi yayıncıları editörümüz Fahrettin Yalçınkaya ile önemli diyaloglar kurdular. Turnuva esnasında editörümüzün bazı sorularını yanıtlayan Eric Elliott samimi açıklamalarda bulundu.

Hearthstone 2023’de Ülkemizde olabilir

Ulaş Utku Bozdoğan: Blizzard'ın efsane oyunu Hearthstone'dan sevindiren gelişme! 2023 planlarında Türkiye'de var! 1

Yayın esnasında editörümüz sorduğu bazı soruları yayınlayan Eric, önemli açıklamaları bizlere sunarken firmanın gelecek planlarından da bahsetti. İşte detayları ile o mini sohbet;

-Fahrettin Yalçınkaya

Merhaba Eric, Hearthstone oyununu takip ediyor ve gelişmelerini görüyoruz. Dünyanın çoğu ülkesinde turnuvalar düzenleniyor. Türkiye’de de epey ilgi ile takip ediliyor. Peki oyunun Türkiye içinde turnuvalar ve etkinlikler düzenlemesi olası mı?

-Eric Elliott

Merhaba, Hearthstone şu anda birçok ülkede E-Spor turnuvaları düzenliyor. Devam etmekte olan Hearthstone GrandMasters turnuvası var. Türkiye içinde planlarımız var. İlerleyen zamanlarda çok güzel şeyler olacak.

-Fahrettin Yalçınkaya

Evet GrandMasters Turnuvası çok ilgi görüyor. E-Spor adına büyük bir turnuva ve büyük bir adım. İnsanlar bu turnuvalara katılıp büyük ödül için kendilerini deniyorlar. Peki ülkemiz Türkiye içinde böyle bir plan var mı?

-Eric Elliott

Tabiki. Hearthstone için 2023 yılında geniş çaplı planlar var. Bunun içerisinde Türkiye’de var. 2023 yılında neler olacağını hep birlikte bekliyoruz.

-Fahrettin Yalçınkaya

Teşekkürler Eric. Bu bilgilendirmeyi ülkemde paylaşacağım. Sizleri sabırsızlıkla bekleyen çok kişi var. Görüşmek üzere.

Hearthstone kullanıcıları için bu müjdeli haberi duymak gerçekten mutluluk verici. Ülkemizdeki E-Spor gelişmelerini de göz önüne alırsak bu müjde ülkemiz adına güzel bir gelişme olacaktır. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar