Cuma, Mayıs 27, 2022
Google search engine
Ana SayfaDonanımBMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı!

BMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı!

iQOO 9 serisinin yakında küresel pazarları süslemesi bekleniyor. Vivo markası, bundan iki hafta sonra, 23 Şubat’ta BMW M Motorsport markalı amiral gemilerini getiriyor.

BMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı!

Vivo markası 23 Şubat’ta BMW M Motorsport markalı amiral gemilerini getiriyor. Ürün yelpazesi Amazon’da “Hindistan’ın en gelişmiş amiral gemisi” olarak adlandırılıyor, ancak raporlara göre sadece vanilya rengindeki iQOO 9 ve iQOO 9 Pro‘yu değil, aynı zamanda iQOO 9 SE adlı üçüncü bir telefonu da göreceğiz . Düşük yonga seti ile hız canavarlarına uygun fiyatlı bir alternatif olması muhtemeldir.

Şinasi Kaya: BMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı! 1

Markanın sosyal medya kanallarında belirttiği açık satış başlangıç ​​tarihine göre bu telefonlar Hindistan’da Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip ilk olacak. Lansmana giden günlerde daha fazla teaser’ı sıraya koyuyor ve iQOO’nun telefonların hızı, oyun yetenekleri ve ayrıca “süper hızlı kasa benzeri güvenlik” ve “keyifli görüntüleme deneyimi” hakkında konuşacağını biliyoruz.

Şinasi Kaya: BMW M Motorsport markalı amiral gemisi telefonlar bu ay geliyor! İşte tasarımı! 2

Çin’de zaten resmi olan telefonlar ve teknik özellikleri biliniyorken, duyurunun yanıtlaması gereken büyük sorusu, iQOO 9 telefonlarının ne kadara mal olacağı. Fiyatı ve ülkemizde satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor, ancak bu soruların yanıtları resmiyet kazandığında, vakit kaybetmeden sizlerle paylaşacağız.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar