Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunCyberpunk 2077, Xbox Series X/S için Optimize Edildi

Cyberpunk 2077, Xbox Series X/S için Optimize Edildi

Cyberpunk 2077, şimdiden Xbox Series X/S için optimize edildi ve görünüşe göre CDPR, PS5 ve Xbox Series X/S için ücretsiz bir demo sürümü yayınlamak istiyor.

Oyunun geliştiricisi CD Project Red, düzenlenen canlı yayında Cyberpunk 2077’nin yeni nesil versiyonu hakkında daha fazla bilgi verdi. İlginç bir şekilde, canlı yayının duyurulmasından hemen sonra bazı oyuncular, Cyberpunk 2077’nin Xbox Series X/S için optimize edilmiş olarak göründüğünü keşfetmiş. 

Cyberpunk 2077’nin yeni nesil versiyonun eskisinden daha iyi olup olmayacağı konusunda şüphesi olan kullanıcılar için CD Projekt Red, oyunun yeni nesil versiyonunun ücretsiz demosunu yayınlayacak. Bu bilgi, bir İspanyol reklamı aracılığı ile bizlere ulaşıyor. Reklamda “Ücretsiz Deneme Sürümü” yazısı açıkça görülüyor ve ardından “Artık Kullanılabilir” düğmesi yer alıyor. Bu düğme, kullanıcıları resmi Cyberpunk 2077 web sayfasına yönlendiriyor.

İnanç Can Çekmez: Cyberpunk 2077, Xbox Series X/S için Optimize Edildi 1

Cyberpunk 2077 oyununun, uygun bir yeni nesil sürümünün 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceği daha önce de doğrulanmıştı. Geçmişte de ortaya çıktığı üzere PS5 sürümü için güncellenmiş kapak resmi, yeni nesil sürümün gerçekten de piyasada olduğunu göstermekteydi. Oyun halihazırda yeni nesil konsollarda da çalışmakta ancak yeni nesil için belirli yükseltmeler henüz mevcut değil. Bu durum yakın zamanda değişiyor gibi gözüküyor.

Son olarak Cyberpunk 2077’nin, dünya çapında PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia için mevcut olduğunu belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar