Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunCyberpunk 2077 Yeni Kuşak Versiyonu Yakında Çıkabilir

Cyberpunk 2077 Yeni Kuşak Versiyonu Yakında Çıkabilir

Geliştirici CD Projekt Red, Microsoft ve Sony tarafından onaylanmamasına rağmen, PlayStation Store’un veri tabanının arka ucuna eklenen verilerin analizinden elde edilen güvenilir sızıntı bilgileri paylaşmasıyla tanınan “PlayStation Game Size” adlı Twitter hesabı, Cyberpunk 2077’nin yeni nesil sürümü için hazırlanmış gibi görünen bir kapak görseli paylaştı.

Bununla birlikte GamesRadar’ın aktardığı habere göre, PlayStation Game Size, oyunun yeni sürümünün şubat ayının ortası ya da mart ayının başında gelebileceğini söyledi. Her sızıntı bilgide olduğu gibi, bu sızıntı bilginin doğruluğundan da %100 emin olmak imkansız olsa da, şirketin 2022’nin başlarında oyunun yeni nesil güncellemesinin hazır olacağını söylediğini göz önünde bulundurunca, bu tarih aralığı kulağa gayet mantıklı geliyor.

Cyberpunk 2077 ilk olarak piyasaya sürüldüğünde, özellikle PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında hatalar ve performans sorunlarıyla doluydu. Bu da her ne kadar son derece yüksek satış rakamlarına ulaşsa da, oyunun büyük bir oyuncu kesimi tarafından tepki çekmesine neden oldu ve oyunu yıllardır sabırsızlıkla bekleyen oyuncularda büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Hatta oyunun sorunlu bir şekilde piyasa sürülmesi nedeniyle Sony oyunu PlayStation Store’dan kaldırdı ve Microsoft da oyunu satın alanlara iade hakkı tanıdı.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar