Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunDiablo 4 Beta Testi için Ön Kayıtlar Başladı

Diablo 4 Beta Testi için Ön Kayıtlar Başladı

2019 yılında duyurulan Diablo 4, geçtiğimiz yıl Kasım ayında ertelenmişti. 2023’ün sonlarına doğru yayınlanacağı ifade edilen oyunun ne zaman çıkacağı merak edilirken, Activision Blizzard sürpriz bir şekilde Diablo 4 beta testi için ön kayıtları açtı. Peki, Diablo IV’ün beta testine nasıl kayıt olunur? Adım adım kayıt olalım!

  • Adım 1: İlk olarak buradaki link üzerinden Diablo 4’ün Battle.Net sayfasına gidin.İnanç Can Çekmez: Diablo 4 Beta Testi için Ön Kayıtlar Başladı 1
  • Adım 2: Diablo 4’ün sayfasına giriş yaptıktan sonra yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere ”Pre-Register” seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: Bu seçeneğe tıklamanızın ardından eğer Battle.Net’e giriş yapmadıysanız sizden kullanıcı adınız ve şifrenizi istenecektir.İnanç Can Çekmez: Diablo 4 Beta Testi için Ön Kayıtlar Başladı 2
  • Adım 4: Kullanıcı adınız ve şifrenizi girmenizin ardından ön kayıt işleminiz tamamlanacaktır. Şimdilik, tek yapmanız gereken beta testinin başladığını duyuran maili beklemek.

Beta Testi Ne Zaman Başlayacak?

Activision Blizzard henüz beta testinin ne zaman başlayacağını açıklamadı. Ancak, şirkete yakın isimlerin aktarmış olduğu bilgilere göre beta testinin en erken bu yaz başlaması bekleniyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar