Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaOyunDiablo 4, Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

Diablo 4, Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

Blizzard’dan gelen resmi açıklamada, yakın zamanda çıkması planlanan Diablo 4’ün Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağı paylaşıldı. 

Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson, Türkiye’deki ve tüm dünyadaki Türk oyunculara bu haberi bir video mesajıyla duyurdu. Fergusson, “Diablo IV’te Türkçe dil desteğini sağlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Peki bu ne anlama geliyor? Korunak’ta görüşmek üzere!” dedi.

Diablo 4, Türkçe dil desteği ile geliyor!

İnanç Can Çekmez: Diablo 4, Türkçe Dil Desteği Ile Geliyor! 1

6 Haziran tarihinde çıkış yapması beklenen Diablo 4; PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 üzerinden erişilebilir olacak. Tüm bunlara ek olarak oyun, tüm platformlar için çapraz oynanabilme ve çapraz ilerleme özelliğine de sahip olacak. 

Diablo 4’te oyuncular 120’den fazla zindan ve yan görevi keşfedebilecek, bölüm sonu canavarlarını yenmek için diğer oyuncularla takım kurabilecek, kaleleri özgürleştirebilecek ve sınıf seçimi ile eksiksiz karakter gelişimini deneyimleyebilecekler.

Diablo 4, erken erişime açıldı!

Haziran’da çıkış yapacak olan Diablo 4, şu anda ön satışa açıldı. Oyuna 4 gün boyunca bu link üzerinden erken erişim sağlanabilecek. Ancak oyunun oynanabilirlik zamanının, olası kesintiler ve zaman farkından dolayı değişebileceğini de belirtelim. 

Diablo 4 oynanış fragmanı:

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar