Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunDiablo IV, Diablo Immortal Üzere Para Kazandırmaya Odaklanmayacak

Diablo IV, Diablo Immortal Üzere Para Kazandırmaya Odaklanmayacak

Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre Diablo IV, Diablo Immortal’dan farklı bir para kazanma sistemine sahip olacak. Diablo markasının genel müdürü Rod Fergusson, Summer Game Fest sunumu sırasında oyunun en son gösteriminin ardından “Açık olmak gerekirse D4, PC/PS/Xbox izleyicileri için tasarlanmış tam fiyatlı bir oyundur. Gelecek yıllarda, isteğe bağlı kozmetik öğeler ve tam hikaye odaklı genişletmeler etrafında sabitlenmiş olarak, lansmandan sonra inanılmaz bir içerik genişliği sunmaya kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

Blizzard, yakın zamanda piyasaya sürülen Diablo Immortal’ı bir süreliğine destekleme sözü verdi, ancak bunu oyuncuların isteğe bağlı kozmetikler, güçlendirilmiş bir battle pass ve ebedi küreler satın alabilecekleri bir oyun içi pazar aracılığıyla bir premium para birimi kullanarak yapıyor. Oyun topluluğu arasındaki fikir birliği, Immortal’ın bugüne kadar bir Blizzard oyununda bulunan en agresif kazanma sistemlerinden bazılarına sahip olduğu yönünde. Hatta bir karakteri mümkün olan en iyi teçhizatla donatmak için yeterli efsanevi mücevher elde edilmesinin 10 yıl sürebileceği veya 110.000 dolara mal olacağı öne sürülüyor.

Diablo hayranları, bu anlamda Immortal’ın Diablo 4’te de benzer bir para kazanma sistemi seti kullanacağından endişe ediyor. Fergusson’un açıklaması ise Diablo IV’ün Immortal’dan ziyade Diablo III’e daha yakın olacağını düşündürüyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar