Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaOyunDiablo IV Resmi Türkçe Lisan Dayanağı ile Geliyor

Diablo IV Resmi Türkçe Lisan Dayanağı ile Geliyor

Türkçe lisan desteği ile gelecek Diablo IV, hayranlarına ve Türkiye’deki topluluğa, karanlığın ordularıyla kendi ana lisanlarında savaşma talihi sunacak.

Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Diablo oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna yönelik bir görüntü iletisiyle duyurdu: “Diablo IV’te Türkçe lisan dayanağını sağlayacağımızı duyurmaktan memnunluk duyuyorum. Pekala bu ne manaya geliyor? Korunak’ta görüşmek üzere!”

Diablo IV Windows®PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5 ve PlayStation®4’te üzerinden oynanabilir olacak. Bununla birlikte tüm platformlar için çapraz oynanabilme ve çapraz ilerleme mevcut olacak. Konsollarda dört oyuncuya kadar tıpkı ekrandan co-op imkânı da oyunculara sunulacak.

Diablo IV, Diablo serisinde yeni bir kısım periyot haziran ayında dünya çapında piyasaya sürülecek. Korunak’ın mukadderatı ellerindeyken oyuncular, 120’den fazla zindan ve yan vazifesi keşfedebilecek, kısım sonu canavarlarını yenmek için başka oyuncularla grup kurabilecek, kaleleri özgürleştirebilecek ve sınıf seçimi ile eksiksiz karakter gelişimini deneyimleyebilecekler.

Heyecan verici dönem güncellemeleriyle Diablo IV, yeni içerikleri, dönem seyahatini, savaş bileti mükafatlarını, yeni özellikleri, uzun periyotlu geliştirme planlarını ve daha birçok içeriği de lansman sonrasında oyunculara sunacak.

Diablo IV, Deluxe Edition ve Ultimate Edition ile Diablo IV’ün Lansmanına özel 4 güne kadar erken erişim sunan dijital ön satın alım şu anda açık. Oyunun oynanabilirlik vakti muhtemel kesintilerden ve geçerli saat dilimi farklılıklarından ötürü değişebilir.

Diablo IV ile ilgili her şey için resmî web sitemize göz atabilir ve Gamespress’teki eserlere ulaşabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar