Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaYazılımDreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde!

DreamWorks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde!

Ulaş Utku Bozdoğan: Dreamworks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde! 1

IGG, Universal Games ve Digital Platforms iş birliğiyle, DreamWorks’ün Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Bilinmeyen Dünya animasyon sinemasının tanınan strateji MMO taşınabilir oyunu Lords Mobile’a geldiğini açıkladı. Bu iş birliği ile Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Bilinmeyen Dünya karakterleri 1 Mayıs’tan Haziran ayının sonuna kadar sonlu bir mühlet için Lords Mobile cihanında yer alacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dreamworks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde! 3

Lords Mobile, dünya çapındaki hayranları tarafından yüz milyondan fazla indirilen ve milyarlarca saat oynanan bir fantezi MMO oyunudur. Oyun kule savunma ögeleri, RPG biçimi uğraşlar ve öteki oyunculara yahut yapay zeka düşmanlarına karşı çeşitli taktiksel savaş tarzları içerir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dreamworks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde! 5

Bu sonlu müddetli oyun içi aktiflikte hayranlar, cüceler, deniz kızları, kara elfler, steampunk robotlar ve daha ziyadesiyle dolu devasa fantezi dünyasında hakimiyet için yarışırken Viking savaşçıları, Hıçkıdık ve Dişsiz üzere favori karakterler de dahil olmak üzere Berk Adası’nın öbür karakterleri olarak oynayabilecekler. Oyuncular ister profesyonel ister oyuna yeni başlamış olsunlar, bu aktiflik onlara gruplarını kuşanırken, ejderhalarını eğitirken ve gökyüzüne hükmederken asla unutamayacakları bir tecrübe sunacak.

Lansman Görüntüsü:

Etkinlik Detayları:

Ulaş Utku Bozdoğan: Dreamworks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde! 7

– Çeşitli aktiflikleri tamamlayarak Ejderha Kılavuz Sayfalarını toplayın ve bunları Hıçkıdık’ı yükseltmek, oyun içi mükafatlar kazanmak ve topraklarınızı geliştirmek için kullanın.

– Berk Adası’nın kahramanlarıyla birlikte aktiflik boyunca üs dekorasyonlarının hoşluğunun tadını çıkarın.

– Canavar Avları’ndan Viking Sandıkları toplayın. (Canavar avlarından günde azamî 10 Viking Sandığı)

– Bulmacaları tamamlayarak Dişsiz ve Işığın Öfkesi kale görünümü, iş birliği tabirleri, iş birliği avatarları ve yeni eserler üzere oyun içi mükafatlar kazanın.

– Oyun içi iş birliği sözleri, iş birliği avatarları, yeni eserler ve çeşitli iş birliği öğelerini satın almak için Berk Sikkeleri toplayın.

Bu iş birliği ile ilgili tüm ayrıntılara IGG’nin etkinlikler için özel olarak hazırladığı internet sitesinden de göz atabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dreamworks Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Saklı Dünya’sı Lords Mobile Evreninde! 9

Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store  ve Steam üzerinden uygulama içi satın alımlarla fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar