Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunDuke Nukem hayranlarının yıllardır bitmeyen hayali, sonunda gerçek oluyor

Duke Nukem hayranlarının yıllardır bitmeyen hayali, sonunda gerçek oluyor

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, ikonik video oyunu kahramanı Duke Nukem’i konu alan ve Cobra Kai’nin arkasındaki isimler tarafından yönetilen bir film geliyor.

Dune yapımcısı Legendary Entertainment stüdyosu, Duke Nukem filminin yapım haklarını aldı. Netflix dizisi Cobra Kai’yi hayata geçiren Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg‘in yapımcılığını üstlenecekleri söyleniyor. Reporter’ın söylediğine göre proje şu anda yapım aşamasında ve henüz film için bir yazar veya yönetmen belirtilmiş değil.

Duke Nukem oyun serisi ilk olarak bilgisayarlara 1991’de sunuldu, ancak 1996’da Duke Nukem 3D’nin piyasaya sürülmesiyle muazzam bir popülerliğe ulaştı. 2011 yılında piyasaya çıktığında eleştirmenlerin beğenisini pek kazanmayan Duke Nukem Forever ile gelen devam sürümü için 14 yıldan uzun bir süre beklememiz gerekti.

Uzaylılarla savaşan bu özel kahramanla ilgili bir filmin Hollywood’da yıllardır geliştirildiği söyleniyor, ancak henüz bu film ile karşılaşmadık. 2018 yılındaki planlara göre eski WWE yıldızı John Cena’nın başrolü oynaması düşünülüyordu ancak bu planlar gerçeğe dönüşmedi.

Kaynak:  Chip

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar