Pazartesi, Şubat 6, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilDüzenlenen Tweetlerin Nasıl Görüneceği Ortaya Çıktı

Düzenlenen Tweetlerin Nasıl Görüneceği Ortaya Çıktı

Twitter kullanıcıları, yıllardır paylaşılan tweetleri düzenleyebilmek için bir buton istiyorlar. Bu buton, şirket tarafından uzunca bir süre reddedildi. Ancak geçtiğimiz aylarda fikrini değiştiren Twitter, yaptığı bir açıklama ile tweet düzenleme butonu üzerinde çalıştığını açıkladı. Şimdiyse konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Ünlü yazılımcı Jane Manchun Wong, bu özelliğin nasıl görüneceğine dair ekran görüntülerini açığa çıkarmayı başardı. Paylaşılan ekran görüntülerine baktığımızda, özelliğin oldukça işlevsel olacağına şahitlik ediyoruz. Zira bir tweet düzenlendiğinde, düzenlemenin ne olduğu ve ne zaman yapıldığı gibi bilgiler, tüm kullanıcılara gösterilecek.

Tweet düzenleme özelliği işte böyle görünecek

Şinasi Kaya: Düzenlenen Tweetlerin Nasıl Görüneceği Ortaya Çıktı 1

Twitter, tweet düzenleme özelliğinin ne zaman yayınlanacağına ilişkin bir açıklama yapmadı. Ancak bu özelliğin birkaç ay içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Ancak tüm Twitter kullanıcıları, bu özellikten faydalanamayacaklar.

Twitter’ın tweet düzenleme özelliği, en azından şimdilik, Twitter Blue aboneleri tarafından kullanılabilir olacak. Yani bu özellikten faydalanabilmek için ücretli abonelik gerekecek. Twitter Blue henüz Türkiye’de mevcut olan bir özellik değil. Haliyle tweet düzenleme özelliği şu an bile yayınlansa, Türkiye’deki kullanıcılar olarak bizi etkileyen bir şey olmayacak.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar