Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaMobilEfsane telefon Nokia 5110 geri dönüyor, hem de sudan ucuz fiyatla!

Efsane telefon Nokia 5110 geri dönüyor, hem de sudan ucuz fiyatla!

Bir periyoda damga vuran markalardan biri olan Nokia, cep telefonu pazarında en güçlü isim pozisyonundaydı. Lakin malum süreçler sonrasında büyük kan kaybı yaşayan Finli üretici, eski günlerinin çok uzağında kaldı.

HMD Global bünyesinde tekrardan seri bir formda model üretmeye başlayan Nokia, şu sıralar var olmak ile yok olmak ortasındaki ince çizgide gelip gidiyor. Tekrar de Finli telefon üreticisinin eski moda telefon satışlarında epey başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Efsane telefon Nokia 5110 geri dönüyor, hem de sudan ucuz fiyatla!

Bilindiği üzere Nokia geçtiğimiz yıllarda efsane modeli 3310’un yeni kasasıyla kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Artık ise sırada 5110 modeli bulunuyor. Bir periyoda damgasını vuran Nokia 5110, önemli bir sıçrama noktası olarak kabul edilmişti.

O devir pek çok telefonda yer almayan Premium özelliklerle satışa çıkan Nokia 5110, Finli telefon üreticisinin en çok talep gören modellerinden biri olmuştu.

Şimdi ise yıllar sonra 5110 tekrardan teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak. HMD Global’e yakın kaynaklar tarafından sızdırılan bilgilere nazaran yeni Nokia 5110, 2024’ün birinci çeyreğinde satışa çıkacak.

Nokia telefonda devasa bir bataryaya yer verecek ve telefonun şarjı olağan kullanım senaryolarında bile 15 günden fazla gidecek. Bu neresinden bakarsanız bakın epey tezli bir telaffuz.

Telefonun en etkileyici istikametlerinden birisi de fiyatı olacak. Sızdırılan bilgiler yeni Nokia 5110’un yalnızca 60 dolarlık bir etikete sahip olacağını gösteriyor. Elbette tekrar de bekleyip göreceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar