Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunElden Ring İçin Bir PvP Arena DLC’si Yayınlanabilir

Elden Ring İçin Bir PvP Arena DLC’si Yayınlanabilir

From Software’in diğer oyunlarından bazıları gibi, Elden Ring de önümüzdeki aylardan çok oyunculu bir arena DLC’si alacak gibi görünüyor. Oyun dünyasında büyük, arena benzeri bir yapı zaten mevcut, ancak şu anda oyuncular tarafından erişilemiyor. Tanınmış mod yapımcısı Lance McDonald, haritada serbest bir şekilde dolaşmayı sağlayan bir kamera hack’inden yararlanarak arenanın içinin nasıl göründüğüne dair bir video yayınladı.

Bu video; geniş ve açık bir orta alana, üç ayrı girişe ve oturma yerlerinin yer aldığı büyük bir yarı dairesel yapıya sahip Kolezyum tarzında bir amfi veya arenayı gösteriyor. Söz konusu yapının dışı, Elden Ring’in açık dünyasında görülebiliyor. Hatta bazı oyuncular, bu mekanın bir boss savaşı için tasarlanmış olabileceğini tahmin ediyorlar; ancak bu arena, şu ana kadar oyun içerisinde erişilemez durumda.

Dark Souls ve Dark Souls 3 de dahil olmak üzere From Software’in bazı eski oyunlarına çıkışlarından sonra bir ek paketle PvP arena modları eklenmişti. Bu nedenle şu anda erişilemeyen bu mekanın benzer bir şey için tasarlanmış olma ihtimali bir hayli yüksek gibi görünüyor.

Üstelik bu arena, Elden Ring oyununda yer alan tek arena da değil. Elden Ring’in açık dünyasında bulunabilecek gizemli bir şekilde kilitli iki başka arena daha var. Diğer mod yapımcıları tarafından yapılan keşifler, bu arenaların hepsinin ayrıntılı gösterdi. Büyük bir ihtimalle bu mekanlar, önümüzdeki dönemde oyunculara sunulacak olan ek içeriklerde kullanılmak üzere tasarlanmışlar.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar