Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunElden Ring, Steam En Çok Satan Oyunlar Listesinin Birinci 3 Sırasına Yerleşti

Elden Ring, Steam En Çok Satan Oyunlar Listesinin Birinci 3 Sırasına Yerleşti

Geçen hafta Steam’de en çok satan oyunların listesi açıklandı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde From Software’in büyük bir merakla beklenen yeni souls-like oyunu Elden Ring listenin zirvesinde yer aldı. Bununla birlikte Destiny 2’nin Witch Queen genişleme paketi de iyi bir performans gösterdi.

27 Şubat Pazar günü sona eren haftada, Steam’de en çok satan oyunlar listesinin ilk üç sırasında da Elden Ring yer aldı. Zira diğer pek çok oyun gibi Elden Ring’in de birden fazla sürümü satışa sunuldu ve Steam’in kendi algoritması oyunların farklı sürümlerini ayrı oyunlar olarak listelediği ve SteamDB de bu satış verilerini direkt olarak Steam’den çekip derlediği için böyle bir tablo oluştu.

2022’nin sekizinci haftasında Destiny 2: The Witch Queen’in deluxe versiyonu dördüncü sırada yer alırken, oyunun standart versiyonu ise altıncı sırada yer aldı. Steam’in kendi Steam Deck el konsolu yedinci sıraya yerleşirken Dying Light 2, Total War: Warhammer III ve Cyberpunk 2077 de en çok satan 10 oyun arasına girmeyi başardılar.

Bu arada From Software’in yeni açık dünya aksiyon-macera oyunu, çıkış gününde 691.723 eş zamanlı oyuncuya ulaşarak eş zamanlı olarak en çok oynanan oyunlar sıralamasında, Lost Ark’ın hemen arkasından ikinci sıraya yerleşmişti.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar