Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaEn hoş vajina yarışının birincisi Maite Sasdelli olay yaratan pozları ile milyonlar...

En hoş vajina yarışının birincisi Maite Sasdelli olay yaratan pozları ile milyonlar kazandı

Son devirde sosyal medya gücünü kıymetli oranda arttırdı. Pek çok kişi toplumsal medya sayesinde milyonlar kazanmaya başladılar. Hakikaten bu şahısların büyük bir çoğunluğu ise bayan. Nedeni ise epeyce açık. Geçtiğimiz yıl enteresan bir müsabaka düzenlendi. Dünyanın en hoş vajinası yarışı. Şimdiye kadar birinci kez düzenlenen bu müsabakaya epey fazla iştirak gerçekleşti. Hakikaten katılanlar ortasında Maite Sasdelli de yer alıyordu. Sasdelli müsabakayı açık orta puan farkı ile kazandı.

Sasdelli’nin müsabakayı kazanması ile birlikte şöhrette fazla gecikmedi. Sasdelli kısa mühlet içerisinde toplumsal medyada milyonlarca takipçiye ulaştı ve tonla para kazanmaya başladı. Sasdelli’ye asıl parayı getiren platform ise OnlyFans oldu. Müsabakayı kazanan Sasdelli OnlyFans üzerinden binlerce takipçiye ulaştı ve aylık geliri milyon dolarları buldu. Evet yanlış okumadınız, milyon dolarlar.

En hoş vajina müsabakasının birincisi Maite Sasdelli olay yaratan pozları ile milyonlar kazandı

Muhtemelen Sasdelli, en hoş vajina müsabakası yerine farklı bir müsabaka kazansaydı, bu kadar büyük bir servete sahip olamayacaktır. Lakin kazandığı müsabaka ona şöhretin yanında parayı da getirdi. Sasdelli, kendisine bir çok sinema ve dizi teklifi geldiğini ama bunları kabul etmediğini lisana getiriyor. Ayrıyeten Sasdelli vajinasının aylık bakım masrafının da 20 bin doları bulduğunu belirtiyor. O paraya 1 yıl boyunca geçinen aileler var. Değişik doğrusu.

Bu ortada Sasdelli’nin olay pozları çok uygun olmadığı için sayfamıza koyamadık. Ama dileyenler bu fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından ulaşabilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar