Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games'in Bu Hafta Ücretsiz Vereceği Oyun Sızdırıldı

Epic Games’in Bu Hafta Ücretsiz Vereceği Oyun Sızdırıldı

Epic Games, her hafta birbirinden farklı ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Platform, geçtiğimiz hafta The Sims 4’ün yüzlerce lira değerindeki 3 eklentisini ücretsiz yapmıştı. Bu haftaki gizemli oyunun ne olacağı da merakla bekleniyordu.

Şimdi ise bu haftaki oyunla ilgili bazı ipuçları ortaya çıktı. Epic Games’in Twitter üzerinde yaptığı bir paylaşım, oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir yapımın bedava olabileceğini ortaya koydu.

Epic Games, bu hafta Death Stranding’i ücretsiz verebilir

Epic Games tarafından paylaşılan kısa video, 18 Mayıs gününü işaret ederken bazı sembollere de yer veriyor. Şirketin daha önceki ücretsiz oyunlardan önce yayınladığı şeylerde de bu tarz ipuçlarını veriyordu.

Meral Erden: Epic Games'In Bu Hafta Ücretsiz Vereceği Oyun Sızdırıldı 1

8 saniyelik videoda yukarıdan da görebildiğiniz semboller var. Bu sembolleri incelediğimizde ise beş tanesinin sevilen oyun Death Stranding’ten olabileceği görülebiliyor. Otoyol, balina, künye, anten ve kutudan oluşan bu sembollerin bazılarının oyunda nasıl yer aldıklarını aşağıdan görmeniz mümkün.

Meral Erden: Epic Games'In Bu Hafta Ücretsiz Vereceği Oyun Sızdırıldı 3

Death Stranding, ilk olarak 2019 yılında PlayStation için, 2020’de ise PC için çıkmıştı. Kojima Productions tarafından geliştirilen yapım, açık dünya ve macera türlerindeydi ve Sam Bridges’ı merkezine alıyordu. Ayrıca oyunun Director’s Cut isimli gelişmiş bir sürümü de bulunuyordu.

Epic’in Director’s Cut mı yoksa normal versiyonu mu vereceğini bilemiyoruz. Director’s Cut’ın fiyatının 329 TL olduğunu belirtelim. Xbox’ta 300 TL’ye satılan normal versiyon ise Epic’te de Steam’de de mevcut değil. Ayrıca bunun tamamen bir çıkarım olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Şirketin hangi oyunu vereceğini yarın göreceğiz. Oyunu kaçırmamak için buradaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Son olarak eğer bu gerçek çıkarsa, Death Stranding Epic tarafından ikinci kez ücretsiz verilmiş olacak. Platform, aralık ayında yılbaşı için düzenlediği kampanyasında da Death Stranding Director’s Cut’ı ücretsiz olarak vermişti. 

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar