Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaİnternetFacebook uygulamasında büyük kusur: Otomatik arkadaşlık isteği gönderiyor

Facebook uygulamasında büyük kusur: Otomatik arkadaşlık isteği gönderiyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Facebook Uygulamasında Büyük Kusur: Otomatik Arkadaşlık Isteği Gönderiyor 1 En büyük toplumsal medya platformlarından biri olan Facebook’un, birçok uygulamada olduğu üzere kendi uygulamasında da istenmeyen durumlar yaşayabiliyor. Fakat bu sefer kullanıcıların pek de güzeline gitmeyen bir uygulama yanlışı ile gündemde.

Otomatik arkadaşlık isteği gönderiyor

Twitter’da pek çok kullanıcı otomatik arkadaşlık isteği gönderilmesine neden olan kusur hakkında tweet’ler atmaya başladı. Bu hatada Facebook uygulamasını açıp daha sonra arkadaşınız olmayan birinin profiline girdiğinizde, uygulama otomatik olarak arkadaşlık isteği gönderiyor. O denli ki Oliver Cragg isimli bir kullanıcı bu kusurun görüntüsünü Twitter’da paylaştı.

Yapılan yanılgı üzerine Meta’dan açıklama geldi

Yaşanılanların akabinde bir Meta sözcüsü açıklama yaptı; “Facebook uygulamasında yapılan son güncelleme kısa bir mühlet için Facebook arkadaşlık isteklerinin ezkaza gönderilmesine neden oldu. Bunun olmasını engelledik ve bunun neden olabileceği her türlü rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.” tabirlerinde bulundu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar