Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaDonanımFerdî Konser Salonuna Dönüşen Kulaklık: OneOdio Monitor 80

Ferdî Konser Salonuna Dönüşen Kulaklık: OneOdio Monitor 80

Son dönemlerde piyasaya sürdüğü kulaklık modelleri ile Türkiye’de de dikkat çekmeye başlayan OneOdio, bu kez de yüksek ses kalitesine takıntılı olan tüketiciler için karşımıza çıktı. Şirketin Monitor 80 olarak isimlendirdiği kulaküstü kulaklık, sahip olduğu özelliklerle hem konforu hem de kaliteli sesi arayanlara hitap edecek gibi görünüyor.

Monitor 80, aslında profesyoneller ile odyofiller için geliştirilmiş bir kulaklık. 40 milimetrelik polimer kompozit sürücülere sahip olan model, 10Hz-40kHz frekans aralığında çalışıyor. OneOdio, kulaklığın yalın şekilde de oldukça iyi performans gösterdiğini ancak en iyi sesi almak için bu ürünü amplifikatör ile kullanmak gerektiğini ifade ediyor. Bu arada; bu kulaklığın ses bozulma oranının yüzde 1’in bile altında olduğunu, kulaklığın empedansının ise 250 ohm olduğunu belirtelim.

Karşınızda OneOdio Monitor 80

Ulaş Utku Bozdoğan: Ferdî Konser Salonuna Dönüşen Kulaklık: OneOdio Monitor 80 1

OneOdio’nun etkileyici özelliklere sahip kulaküstü kulaklığı, 35 mm’lik ya da 63 mm’lik bağlantı desteğine sahip olan tüm ürünlerle rahatlıkla kullanılabiliyor. Üstelik bu kulaklıkta bulunan Shareport özelliği, iki Monitor 80’in birbirine bağlanabilmesini sağlıyor. Yani bir kulaklıktan alınan ses, kablo bağlantısı ile ikinci bir kulaklığa aktarılabiliyor. Rahatına düşkün tüketicileri de düşünen OneOdio mühendisleri, kulaklıkta kadife ped kullanmayı tercih etmiş durumdalar.

Eğer sizler de OneOdio Monitor 80 ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve bu üst düzey kulaklığa sahip olmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak OneOdio’nun internet sitesini inceleyebilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden alışveriş yapmaya karar vermeniz durumunda, “SUPER20%” kodu ile yüzde 20’lik indirim de kazanabileceğinizi unutmayın. Kulaklığı Aliexpress’ten satın almak isterseniz de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar