Cumartesi, Haziran 3, 2023
Ana SayfaMobilGalaxy S23 için yeni kamera güncellemesi yolda: Kaldırılan özellik geri geliyor

Galaxy S23 için yeni kamera güncellemesi yolda: Kaldırılan özellik geri geliyor

Şinasi Kaya: Galaxy S23 Için Yeni Kamera Güncellemesi Yolda: Kaldırılan Özellik Geri Geliyor 1 Samsung’un S23 serisi için yakında yeni kamera güncellemesini yayınlamayı planladığı ortaya çıktı. Kullanıcıların istediği 2x portre modu özelliği yine kullanıma sunulacak. Bununla birlikte değerli bir kusur da düzeltilecek.

2x portre modu geliyor, HDR sorunu düzeltiliyor

Gelecek yazılım güncellemesi, portre modunun yanı sıra Galaxy S23 Ultra’nın HDR performansıyla ilgili problemleri düzeltecek. HDR özelliği kullanılırken düşük ışıkta yahut iç yer şartlarında nesnelerin etrafında hale tesirinin görülmesi sorunu birçok kullanıcı tarafından bildirildi. Samsung da bu sorunu resmî olarak kabul etti ve bir sonraki güncelemede düzeleceğinin kelamını verdi. 23 için Mayıs ayı güvenlik yaması güncellemesi HDR düzeltmesini içermiyordu.

Samsung, S23 kamera problemlerini düzeltmek için sıklıkla güncelleme yayınlıyor. Nisan ayında yayınlanan güncelleme, otomatik odaklama işleyişi, Muhteşem Sabit Açık modu, Kamera Asistanı için optimizasyonlar getirmişti.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar