Pazar, Mayıs 22, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilGalaxy Tab S8 serisine ilgi büyük

Galaxy Tab S8 serisine ilgi büyük

Ulaş Utku Bozdoğan: Galaxy Tab S8 serisine ilgi büyük 1

Samsung’un yüksek beklenti nedeniyle Galaxy S22 aniral gemisi serisinin üretim kapasitesini arttırdığı haberlerinin ardından Galaxy Tab S8 tablet serisinde de benzer şeyler yaşanıyor.

Galaxy Tab S8 serisine yüksek ilgi

Samsung’un en güçlü tableti konumundaki Galaxy Tab S8 serisi özellikle ABD’de büyük ilgi görüyor. Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinin Samsung web sitesindeki ön siparişleri iptal edildi zira Samsung’un elinde yeterli stok bulunmuyor. Firma kıtada bu kadar talep beklemiyordu. Sadece Galaxy Tab S8+ ön satışta bulunuyor ancak onun da kısa süre sonra kaldırılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

3 gün önce eklendi

Samsung’un önümüzdeki günlerde stokları düzenlemesi ile birlikte ön siparişlerin yeniden başlayabileceği belirtiliyor. Diğer taraftan Best Buy gibi alternatif zincirlerde halen ön satışların devam ettiği not düşülmüş ancak stok durumu belli değil. Yine ABD dışındaki ülkelerde henüz bir stok sıkıntısının olmadığı da dile getiriliyor.

Tablet pazarında Apple karşısında ciddi bir rakip olmaması Samsung’un elini güçlendiriyor. Huawei’nin zayıflaması ve diğer Çinli üreticilerden ABD’de hamle gelmemesi en önemli sebepler. Geçen yıl Samsung rekor tablet satışı yapmıştı. Bakalım bu yıl rekorunu tazeleyebilecek mi?

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Galaxy Tab S8 serisi yok satıyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar