Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilGalaxy Z Fold 4 ve Flip 4 için çıkış tarihi netleşti

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 için çıkış tarihi netleşti

Samsung’u katlanabilir akıllı telefon piyasasında temsil eden iki serisi Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip, bu sektörün en ünlü ve en güçlü akıllı telefonları unvanlarını taşıyorlar. Bununla birlikte artık her iki cihazın da işi geçtiğimiz yıllarda olduğu kadar kolay değil. Çünkü özellikle 2021 yılından itibaren, birçok büyük teknoloji şirketi kendi katlanabilir akıllı telefon modellerini duyurarak bu sektöre giriş yaptı.

İşte bu nedenle Güney Koreli teknoloji devinin her iki seri için de yakın zamanda tanıtmayı planladığı yeni modelleri büyük bir merakla bekleniyor. Bununla birlikte gerek Galaxy Z Fold 4’ün gerekse de Galaxy Z Flip 4’ün ne zaman satışa sunulacağı konusunda yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak artık elimizde çok önemli bir duyum hesabının verdiği son derece mantıklı bir tarih var.

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 için çıkış tarihi netleşti

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy Note serisini sonlandırmış bunun yerine kalem desteğini hem yeni S serisi modellerine hem de Fold serisi modellerine devretmişti. Bununla birlikte ünlü duyumcu Jon Prosser’a göre, Note serisinin Fold serisine devrettiği tek şey kalemi değil. İddialara göre Note serisinin tanıtıldığı tarih olan Ağustos/Eylül aylarında bundan sonra yeni katlanabilir akıllı telefonlar tanıtılacak.

Eğer bu verilen tarihin çok muğlak olduğunu düşünüyorsanız, ünlü duyumcunun açıklamalarının devamında nokta atışı tarihler verdiğini de söyleyelim. Prosser’a göre ilk etapta sadece belli ülkelerde satışa sunulacak olan bu iki yeni model 10 Ağustos itibariyle resmen tanıtılacak. Takvimler 26 Ağustos’u gösterdiğinde ise, her iki telefonda bütün dünyanın beğenisine sunulmuş olacak. Bakalım Jon Prosser tarafından gün gün verilen bu tarihler ne kadar doğru çıkacak?

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar