Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaOyunGod of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı

Uzun bir süredir sessizliğini koruyan Santa Monica Studio, nihayet God of War Ragnarök için çıkış tarihini açıkladı.

Geride bıraktığımız günlerde söz konusu oyunun çıkış tarihinin 30 Haziran Perşembe günü düzenlenmesi beklenen State of Play etkinliğinde açıklanacağı iddia edilmişti. Ancak, God of War Ragnarök yayınlanma tarihi beklendiği gibi 30 Haziran tarihinde açıklanmadı.

God of War hayranları Sony’den gelecek olan resmi açıklamanın yolunu gözlerken, oyun basınının güvenilir isimlerinden biri olan Tom Henderson şirketin bu duyuru son anda ertelediğini ifade etti. Oyunun çıkış tarihinin ne zaman açıklanacağı hakkında net bir bilgiye sahip olmadığını da ifade eden Henderson, Sony’nin yakın zaman içerisinde bir duyuruya hazırlandığını belirtti.

Sony’nin sahibi olduğu oyun stüdyosu Santa Monica Studio, biraz önce paylaştığı bir Twitter gönderisiyle, God of War Ragnarök için çıkış tarihini duyurdu. Gönderiye göre God of War Ragnarök, 9 Kasım 2022‘de çıkış yapacak.

Daha önce Aralık ayına kadar ertelenmesi muhtemel olarak görülen oyun, biraz daha erken bir tarihte, Kasım ayında piyasada olacak.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar