Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunGoldenEye 007 Oyununun Ticari Markası Yenilendi

GoldenEye 007 Oyununun Ticari Markası Yenilendi

Henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da, yeni bir GoldenEye 007 remaster oyunu için yeni kanıtlar gelmeye devam ediyor. GameSpot’un paylaşmış olduğu bir habere göre, geçtiğimiz günlerde Video Games Chronicle, indirilebilir elektronik oyun yazılımını kapsayan GoldenEye ticari markasının ikinci uzantısının bu hafta onaylandığını keşfetti.

Tabii ki bu ticari marka yenilemesi, tek başına bir anlam ifade etmiyor. Sonuçta ticari markalar, yeni bir ürün piyasaya sürme planları olmadığında bile şirketler tarafından düzenli olarak yenilenir. Yani bu durum, GoldenEye 007 oyunu için de geçerli olabilir.

Ancak bir süredir klasik Nintendo 64 oyunu GoldenEye’ın bir HD remaster’ının geliştirildiğine dair söylentiler olduğunu düşününce yazılım için GoldenEye ticari markasının yenilenmesi ister istemez dikkat çekiyor. Bununla birlikte Video Games Chronicle, GoldenEye’ın hikayesinin Sovyet Rusya’yı içerdiğini hatırlattı ve olası bir remaster duyurusunun, Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları nedeniyle ertelenebileceğini belirtti.

Bunların yanı sıra geçtiğimiz ocak ayında, Xbox’taki GoldenEye 007 başarımları sızdırılmış ve bu da geliştirilmekte olan bir remaster sürümünün kanıtı olarak gösterilmişti. Ayrıca daha önce Xbox 360 için geliştirilen GoldenEye’ın bitmiş bir remaster sürümü, lisans sorunları nedeniyle iptal edilmişti.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar