Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilGoogle Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor

Google Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor

Şinasi Kaya: Google Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor 1

Google, dosya yönetimi uygulamasına kullanışlı bir özellik ekliyor. Google Files, Android cihaz kullanıcılarının istenmediği veya kullanılmadığı uygulamaları ve oyunları daha kolay bir şekilde bulup silmelerine olanak tanıyacak üç yeni filtre sunmaya başlıyor.

Google Files’ta üç yeni filtre

Google Files, Göz at bölümüne gidip Uygulamalar seçildiğinde kullanıcıları üç yeni filtre karşılayacak. Kullanıcılar, “Büyük uygulamalar“, “Kullanılmayan uygulamalar” ve “Oyunlar” filtreleriyle uygulama ve oyunlar üzerinde daha kolay işlem yapabilecekler.

Her filtre ayrı ayrı seçilebileceği gibi hiçbir filtrenin seçilmemesi durumunda bir varsayılan sıralama da gösterilecek. Yeni filtrelerin kullanılmaya başlanabilmesi için Files uygulamasının kullanıcıların hangi uygulamaları ne sıklıkla kullandığını izleyebileceğine dair izin vermek gerekiyor.

Xiaomi, bazı modellerde ücretsiz YouTube Premium sunuyor

1 gün önce eklendi

2017 yılının sonlarında piyasaya sürülen Google Files, dosyalara göz atma, dosyaları temizleme veya silme, taşıma veya kopyalama ve P2P özelliğiyle yakındaki kişilere dosya veya uygulama gönderme gibi özelliklere sahip.

Şinasi Kaya: Google Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor 2 Şinasi Kaya: Google Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor 2 Şinasi Kaya: Google Files, silinmesi olası uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor 4 Google Files Google LLC Araçlar Ücretsiz 13M

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Uygulamalar Haberleri
  • Google Files, uygulama ve oyunlara yeni filtreler getiriyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar