Pazartesi, Temmuz 4, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilGoogle Pixel 6 ve Pixel 6 Pro İçin Yanılgı Düzeltmeleri Sunan Güncelleme...

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro İçin Yanılgı Düzeltmeleri Sunan Güncelleme Yayınlandı

Google nihayet Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro için en son güncellemesinin dağıtımını başlattı. GSM Arena tarafından aktarılan ilgili habere göre, hala desteklenen Pixel modelleri için sunulan Mart güncellemesi iki hafta önce duyuruldu ve güncellemeler o zamandan beri tüm Pixel modellerine gönderiliyor.

Bu güncellemenin pek çok düzeltmenin yanı sıra, iki ay önce başlayan Wi-Fi hatasını düzeltmesi bekleniyor. Mart ayı güncellemesi, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro için son derece büyük bir güncelleme ve bir Pixel telefonunuz varsa cihazınız için güncellemenin kullanılabilir olduğu bildirimini aldıktan sonra, indirme ve kurulumu ertelememenizi tavsiye ediyoruz.

Ancak yine de bu bildirimin tüm telefonlara ulaşması günler, hatta haftalar sürebilir. Yeni güncellemeyi aldığınızda, eğer ABD’deyseniz her iki yeni Pixel modeliyle de artık Verizon’un 5G C-Band ağına ve dolayısıyla da 5G ultra geniş bandın tam gücüne erişebileceksiniz. Bu sayede bu iki Pixel modeli, bu bandı destekleyen ilk Apple ya da Samsung olmayan akıllı telefonlar olacak.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar