Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaDonanımGoogle’ın yeni uygun fiyatlı kulaklığı görenleri mest etti

Google’ın yeni uygun fiyatlı kulaklığı görenleri mest etti

Google Pixel Buds A-Serisi, uygun fiyatlı bir alternatif olarak piyasaya sürüldü ve süratli bir biçimde Google hayranlarının favorisi haline geldi. Bu kulaklıkların en dikkat cazip özelliklerinden biri, emniyetli Bluetooth ilişkisidir. Yepyeni Pixel Buds’ta sıkça yaşanan kesinti meselesini çözen A-Serisi, sıkıntısız bir dinleme tecrübesi sunmaktadır. Kulaklıklar ayrıyeten, dokunmatik denetimlerle birlikte gelir ve kullanıcıların yalnızca bir dokunuşla müzik durdurmasına, oynatmasına ve atlamasına müsaade verir.

Sızdırılan bilgilere nazaran, Pixel Buds A-Serisi’nin yeni bir bebek mavisi renk tonu ortaya çıktı. Yeni “Sky Blue” renk, pil kapağı kapağının içinde ve kulaklıklarda kendini gösterir. Bu renk tonu, Pixel 7a için beklenen “Arctic Blue” tonuna neredeyse tam bir eşleşme sağlar. Render imajları Mart 2023’te sızdırıldı ve bu sızıntı, kulaklıkların yeni renk seçeneğinin varlığını doğruladı.

Meral Erden: Google’ın Yeni Uygun Fiyatlı Kulaklığı Görenleri Mest Etti 1

Google’ın yeni uygun fiyatlı kulaklığı görenleri mest etti

Bu yeni renk seçeneği, kulaklıkların özellikleri yahut performansı açısından beklenen rastgele bir farklılık yaratmaz. Fakat, “Sky Blue” renk seçeneği, Google Pixel 7a ile eşleşen bir kulaklık isteyen müşterileri cezbedebilir.

Pixel Buds A-Serisi, 99 USD fiyatıyla, muteber bir kulaklık isteyenler için uygun bir seçenektir. Kulaklıkların daha üstün bir versiyonu olan Pixel Buds Pro, öbür oyuncularla tıpkı düzeye gelmek için yakın vakitte Uzamsal Ses Güncellemesi aldı. Şu anda, Google Pixel 7a’nın Google Mağazası yahut rastgele bir telefon taşıyıcısı üzerinden satın alınması durumunda, “Sky Blue” sürümünün bonus bir öğe olarak mı yoksa indirimli bir fiyatla mı gönderileceği meçhuldür. Lakin, geçen yıl Pixel 6a için yapılan muahedeler göz önüne alındığında, bu bir olasılıktır. Pixel 7a büsbütün sızdırıldı ve resmi lansmanına yalnızca bir hafta kaldı, bu nedenle hayranlar merakla beklemektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar