Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaYazılımGTA V'in yeni jenerasyon sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı

GTA V’in yeni jenerasyon sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: GTA V'in yeni jenerasyon sürümündeki yenilikler ayrıntılandırıldı 1

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan GTA V, dokuzuncu yılında hala çıkış yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de yeni nesil konsollara gelecek sürümün detayları açıklandı.

Üç Farklı Grafik Modu

  • Detaylara baktığımızda üç farklı modun bizleri karşıladığını görüyoruz. Modlardan ilki Fidelity Modu. Bu mod PS5 ve Xbox Series X’te ışın izleme aktifken 4K çözünürlük sunacak. Xbox Series S’te ise upscale edilmiş 4K çözünürlük sunacak. Ayrıca 30 FPS sunulacak.
  • İkinci mod ise Performans Modu. Bu modda ise 60 FPS hedeflenecek. PS5 ve Xbox Series X’te upscale edilmiş 4K çözünürlük olacak ve Xbox Series S’te 1080p çözünürlük olacak.
  • Son mod da Performans RT Modu. Bu mod yalnızca PS5 ve Xbox Series X’te bulunacak ve ışın izleme, upscale edilmiş 4K çözünürlük ve 60 FPS olacak.

Elden Ring’in Steam satışları 10 milyonu geçti

1 gün önce eklendi

Yeni nesil sürümler hızlı yükleme süreleri, artan nüfus ve trafik çeşitliliği, artan bitki örtüsü yoğunluğu, iyileştirilmiş aydınlatma kalitesi, su yansımaları ve genel iyileştirmeler sunacak. Ayrıca PS5 sahipleri DualSense’in özelliklerini de bu oyunda deneyimleyebilecek.

GTA V’in yeni nesil sürümü bağımsız Online sürümü ile birlikte 15 Mart’ta çıkış yapacak. PS Plus aboneleri ise 3 ay boyunca ücretsiz olarak bu Online sürüme ulaşabilecek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • GTA V’in yeni nesil sürümündeki yenilikler detaylandırıldı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar