Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaHengame sonrası Savaş Cebeci'den birinci açıklama!

Hengame sonrası Savaş Cebeci’den birinci açıklama!

YouTuber ve fenomen Savaş Cebeci, bir mühlet evvel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile toplumsal medya üzerinden atışmaya başlamıştı. “70 kilo adamdan dayak yemem.” diyerek Kaan Kazgan’a meydan okuyan Cebeci’ye karşılık ise gecikmemişti. MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci’yi istediği rastgele bir yerde dövüşmeye davet etti.

Kavga sonrası Savaş Cebeci’den birinci açıklama!

Sosyal medyadaki tüm bu atışmaların akabinde ikili Tuzla’da bir ortaya geldi. Açık bir alanda hengameye tutuşan Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci, sert halde birbirlerine girdi. Sonu kanlı biten ve toplumsal medyanın en çok konuşulan mevzuları ortasına giren hengamenin kazananı ise MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan oldu. Savaş Cebeci’nin hızı ise adeta kanrevan içerisinde kaldı.

Dövüş sonrasında her iki isimden de gelecek olan açıklamalar merak ediliyordu. Kaan Kazgan gülümsediği bir fotoğrafı paylaşırken, Savaş Cebeci Instagram hesabı üzerinden bir görüntü yayınladı. Cebeci bu paylaşımında “Arkadaşlar Kaan Tuzla’ya geldi. Maç yaptık, beni yendi. Öncelikle Tuzla’ya geldiği için kendisini tebrik ediyorum. Beni yendiği için kendisini tebrik ediyorum. Delikanlıca bir maç oldu. Beni yendi helal olsun, maç bu yenmek de var yenilmek de var. Kaşımda biraz açılma var, durum bundan ibaret.” tabirlerini kullandı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar