Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaYazılımHogwarts Legacy yeni güncelleme ile örümcek korkusu moduna kavuştu

Hogwarts Legacy yeni güncelleme ile örümcek korkusu moduna kavuştu

Ulaş Utku Bozdoğan: Hogwarts Legacy Yeni Güncelleme Ile Örümcek Korkusu Moduna Kavuştu 1 Oyun geliştiricilerinin yeni projelerini hayata geçirirken farklı sorunları olan oyuncuları da göz önüne alması gerekiyor. Örneğin parlak ışıkların epilepsi krizlerini tetiklemesi yahut örümcek korkusu olanların huzursuz olması istenen şeyler değil. Hogwarts Legacy de bunun farkında.

Hogwarts Legacy’de örümcek korkusu yok

Yılın rekor kıran oyunlarından Hogwarts Legacy, aldığı yeni güncelleme ile örümcek korkusu olan oyuncuları ön plana çıkarıyor. Arachnophobia Mode sayesinde artık örümcek karakterleri yalnızca baştan ve patenlerden oluşan bir görsele dönüşüyor.

Erişilebilirlik menüsünden faal edilen mod hareketli yahut ceset durumundaki örümcek görsellerini değiştiriyor. Ayrıyeten ses efektleri de azaltılıyor. Yalnızca çerçeve içerisinde fotoğraf olarak sunulan statik örümcek görsellerinin bu moddan etkilenmediği belirtilmiş.

Hogwarts Legacy hassasiyetler konusunda birinci değil. Daha evvel Grounded oyununda da örümcek karakterleri ve Horizon Forbidden West oyununda derin deniz bölgeleri oyunculardan gizlenmişti. Hogwarts Legacy bu hafta Xbox One ve PS4 konsollarına da geldi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar