Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaMobilHONOR Türkiye Yeni Aygıtlarını Tanıttı ve Gelecek Planlarını Anlattı

HONOR Türkiye Yeni Aygıtlarını Tanıttı ve Gelecek Planlarını Anlattı

HONOR Türkiye, Raffles İstanbul’da gerçekleştirdiği aktiflikte yeni HONOR X9A, Magic serisi, genel eser kümeleri ve marka teknolojisini iştirakçilerin beğenisine sundu ve gelecek yatırımları ile planlarından bahsetti.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei, HONOR Türkiye Kurumsal Bağlantı ve PR Müdürü Çınar Turhan ve HONOR Türkiye Eğitim Müdürü Kadir Çolpan’ın sunum gerçekleştirdiği aktiflikte markanın misyonu, stratejileri ve büyüme gayeleriyle ilgili bilgi verildi.

İnanç Can Çekmez: Honor Türkiye Yeni Aygıtlarını Tanıttı Ve Gelecek Planlarını Anlattı 1

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei; “Henüz 2.5 yıl evvel bağımsız olmuş bir marka olarak küresel manada çok süratli biçimde büyümeye devam ediyoruz. Kullanıcıların beğenisine sunduğumuz yeni eserlerin yüksek talep görmesi yanlışsız yolda olduğumuzu gösteriyor. Küresel pazarda yakaladığımız bu başarıyı Türkiye pazarında da devam ettirmeyi arzuluyoruz. Her geçen gün Türkiye pazarında bulunan model sayımızı çeşitlendirerek, pazar hissemizi 3 yıl içerisinde önemli biçimde arttırmayı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 markası ortasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

HONOR ekosistemine ilişkin birçok eserin yer aldığı aktiflikte, üst seviye eser kümesine ilişkin olan Magic serisi de iştirakçiler tarafından ağır ilgi gördü. Aktiflik alanında bulunan HONOR Magic 5 incelemesini kısa bir müddette sizlerle paylaşacağız.

İnanç Can Çekmez: Honor Türkiye Yeni Aygıtlarını Tanıttı Ve Gelecek Planlarını Anlattı 3

180 Gün Fiyatsız Değişim Garantisi

Etkinlikte; şirketin yeni modellerinden HONOR X9a’nın sağlamlığına da vurgu yapıldı. HONOR Türkiye Kurumsal Bağlantı ve PR Müdürü Çınar Turhan, X9a’nın ekran sağlamlığını tüm konuklar önünde yere düşürme testiyle gösterdi. HONOR’un Xi’an laboratuvarında geliştirilen X9a, ekran presleme testi, düşürme testi, yazılım kararlılık testi üzere 20’den fazla kalite testinden geçen bir model. HONOR, tüm bu testleri muvaffakiyetle geçen X9a’nın kalitesine duyduğu inançla 14 Mayıs 2023 tarihine kadar alınan aygıtlarda 180 gün fiyatsız ekran değişim garantisi sunuyor.

Honor X9a incelemesine çabucak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar