Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaMobilHuawei Çin aktifliği için de geri sayıma geçti!

Huawei Çin aktifliği için de geri sayıma geçti!

Huawei, Avrupa’daki lansmanının akabinde, yurt içinde bir Yaz Eser Lansmanı aktifliği düzenleyeceğini duyurdu. Bu aktiflik 18 Mayıs’ta mahallî saatle 17:30’da başlayacak. Huawei, Weibo mikrobloglama platformu üzerinden iki yeni aygıtını tanıttı ve bu aygıtların yaklaşan aktiflikte görücüye çıkacağına dair ipuçları verdi.

Bu Yaz Eser Lansmanı aktifliği boyunca, Huawei’nin yeni bir MatePad tablet ve Watch 4 serisi akıllı saatlerini tanıtması bekleniyor. Poster üzerinde belirtilen tabletin ismi şimdi açıklanmadı, fakat ince bir tasarıma sahip olacağına dair belirtiler var. Dedikodular, bu tabletin isminin Huawei MatePad Air olabileceğini söylüyor. Bu aygıtın Qualcomm Snapdragon 888 Yonga Seti ile güçlendirilmesi ve 8,200mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten 40W süratli şarj dayanağı sunması planlanıyor.

Huawei Watch 4 serisi hakkında ise, poster üzerinde mavi renkte, dönebilen bir çerçeveye ve fizikî bir düğmeye sahip bir saat görülüyor. Poster, bu saatin gezegen temalı saat yüzleri ile geleceğini işaret ediyor. Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro’nun Avrupa’da esasen tanıtıldığını düşünürsek, Çin versiyonlarının da birebir özelliklere sahip olması beklenebilir. Bu aygıtların kalp atış suratı monitörü, SpO2 sensörü, EKG, cilt sıcaklığı, gerilim izleme, arteriyel sertlik göstergesi ve teneffüs sıhhat bilgileri üzere özelliklere sahip olduğu biliniyor. Bunun yanı sıra, tüm bu yedi parametreyi bir dakikalık yedi noktalı sıhhat genel bakışına toplayabilme yeteneği de sunuluyor.

Huawei’nin ayrıyeten bu aktiflikte yeni MateBook dizüstü bilgisayarlarını da tanıtması bekleniyor. Gelecek hafta bu bahiste daha fazla detaya sahip olacağız. Bu lansman, Huawei’nin teknoloji dünyasında ne üzere yenilikler sunacağının bir göstergesi olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar