Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaMobilHuawei Mate 60 Pro'nun birinci manzarası ortaya çıktı: Yeni kamera tasarımı ile...

Huawei Mate 60 Pro’nun birinci manzarası ortaya çıktı: Yeni kamera tasarımı ile geliyor

Şinasi Kaya: Huawei Mate 60 Pro'Nun Birinci Manzarası Ortaya Çıktı: Yeni Kamera Tasarımı Ile Geliyor 1 Çinli teknoloji devi Huawei, amiral gemisi Huawei Mate 60 Pro akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Taşınabilir kesime yönelik emniyetli sızıntıları ile tanıdığımız RODENT950, aygıtın yeni kamera dizaynını gözler önüne seren ilk görüntüyü paylaştı.

Yayınlanan render, art paneldeki yuvarlak kamera ünitesinin gövdeyle tıpkı renkte geniş bir yatay şeritle iki parçaya bölündüğünü gösteriyor. Her modülde iki kamera sensörüne yer verilmiş. Buna ek olarak XMAGE ibaresi de görülebiliyor.

Şinasi Kaya: Huawei Mate 60 Pro'Nun Birinci Manzarası Ortaya Çıktı: Yeni Kamera Tasarımı Ile Geliyor 3

Hangi işlemciden güç alacak?

Şirketin Huawei Mate 60 Pro versiyonunda Snapdragon 8 Gen 2 platformuna yer vermesi bekleniyor. Standart Huawei Mate 60 varyantında ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinin kullanılacağına yöenlik bilgiler var lakin şu an için net konuşmak mümkün değil.

Huawei şimdi Mate 60 serisi için resmi bir lansman tarihi açıklamadı. Lakin akıllı telefonların Ekim ayında düzenlenecek bir aktiflikte tanıtılacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar