Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaSosyal MedyaInstagram DM’lere Erişilemiyor

Instagram DM’lere Erişilemiyor

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, pek çoğumuzun severek kullandığı bir uygulama. Kimi zaman komik videolar kimi zamansa alev gönderdiğimiz Instagram DM’lerine şu anda erişilemiyor.

Şu anda pek çok kullanıcı farklı farklı sorunlar yaşıyor olsa da bu sorunların tamamı Instagram mesaj kutusunda görülüyor.

Instagram çöktü mü?

Ulaş Utku Bozdoğan: Instagram Dm’lere Erişilemiyor 1

Şu anda bazı kullanıcılarda mesaj kutusu açılmıyorken bazı kullanıcılarda ise gönderilen mesajlar karşı sürekli olarak ‘gönderiliyor’ olarak görünmekte. Zor da olsa gönderilen mesajlar ise karşı tarafın gelen kutusuna dakikalar sonra ulaşıyor.

Instagram DM’lerine erişilemezken hikayeler, akış ve Reels gibi diğer özellikler ise sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Instagram yetkilileri şu anda sorunun kaynağı ya da çözülüp çözülmediği hakkında bir açıklama yapmadı. Peki sizde durumlar nasıl?

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar