Cuma, Mart 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilInstagram'da Erişim Problemleri Yaşanıyor: Keşfet Bozuldu mu?

Instagram’da Erişim Problemleri Yaşanıyor: Keşfet Bozuldu mu?

Son birkaç saattir Instagram kullanıcılarından erişim sorunlarıyla ilgili şikayetler gelmeye başladı. Erişim sorunlarının yanı sıra pek çok kullanıcı farklı konularda da sıkıntılar yaşadığını belirtiyor.

‘Akış yenilenemedi’ hatası alan kullanıcıların sayısı artmaya devam ederken, birçok kullanıcı ‘Keşfet’in bozulduğunu ve mesaj kutularında farklı sorunlarla karşılaştıklarını bildirdi.

Keşfet’te alakasız gönderiler çıkıyor!

Meral Erden: Instagram'da Erişim Problemleri Yaşanıyor: Keşfet Bozuldu mu? 1

Biliyorsunuz ki normalde Keşfet’te önümüze düşen gönderiler, ilgi alanlarımıza ve takip ettiğimiz şeylere göre gösteriliyor. Ancak şu anda ‘Akış yenilemedi’ sorunuyla birlikte, çok sayıda kullanıcının Keşfet’i de bozulmuş gibi görünüyor. Çok sayıda kullanıcı, Keşfet’lerinde ilgi alanlarından bağımsız olarak manzara ve doğa fotoğraflarıyla karşılaştıklarını bildiriyor.

Bununla birlikte bazı kullanıcılar ‘Hikayeler’ kısmını göremediğini ve Intagram üzerinden gönderdikleri mesajlarda sorunlar yaşadığını bildiriyor. Kullanıcıların yaşadığı bu problemlerle ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Gelişmeler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar