Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaDonanımIntel EMEA ve Hindistan IOT Satış Yöneticisi Ediz Altun’dan açıklamalar

Intel EMEA ve Hindistan IOT Satış Yöneticisi Ediz Altun’dan açıklamalar

Ulaş Utku Bozdoğan: Intel EMEA ve Hindistan IOT Satış Yöneticisi Ediz Altun’dan açıklamalar 1

Intel bünyesinde 18 yıldır görev yapan ve son 15 yılda önemli roller üstlenen Intel EMEA ve Hindistan IOT Satış Direktörü Ediz Altun, geçtiğimiz günlerde organize edilen basın toplantısında şirketin kısa ve uzun vadeli planları ile ilgili bilgiler verdi.

Intel geleceğe yön veriyor

Basın toplantısı Intel’in kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği atılımlardan söz edilerek başalrken firmanın dünyadaki kritik değişikliklere karşı mücadeleyi hızlandırmak için paylaşımlı kurumsal sorumlulukta yeni bir çağa doğru yol aldığı ve bu amaçla oluşturduğu 2030 Intel RISE stratejisi açıklandı.

Casper Excalibur G911 yenilendi: İşte özellikleri ve fiyatı

30 dk. önce eklendi

Ediz Altun, yarı iletken teknolojisinin dijitalleşme sürecinde büyük bir rol oynadığını, bu teknolojinin yazılım geliştiricilerinin işlerini kolaylaştırdığını ve müşterilerin yenilikçi çözümler sunabilmesini sağladığını anlattı.

Altun, yarı iletken üretimindeki liderliklerini devam ettirmek istediklerini ve yarı iletken teknolojisine yönelik fabrika yatırımlarının devam edeceğini belirtti. Ayrıca teknoloji ve kolektif eylemlerin etkisiyle daha sorumlu, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya için kurumsal sorumluluk stratejilerini genişlettiklerini söyledi.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • İşlemci Haberleri
  • Intel’den yeni dönem açıklamaları

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar