Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobiliPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir

iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir

Apple’ın amiral gemisi iPhone 13 Pro akıllı telefonunun beklenen halefi olan iPhone 14 Pro, yeni bir rapora göre 8 GB’a kadar RAM ile donatılabilir. Şirketin üst düzey akıllı telefonları, yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy S22 ve Galaxy S22+ akıllı telefonların yanı sıra diğer orta seviye Android akıllı telefonlar ile aynı miktarda RAM kapasitene sahip olacak. iPhone 12 Pro ve iPhone 13 Pro, halihazırda 6 GB RAM kapasitesi sunuyor.

Naver blogunda “yeux1122” kullanıcısı tarafından paylaşılan bir gönderiye göre, Cupertino devinin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 14 Pro, önceki iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’ten daha yüksek olan 8 GB RAM barındıracak. Yerli bir tedarik zinciri kaynağına atıfta bulunan gönderide yer alan bilgilere göre, bileşenler ilgili şirketler tarafından zaten onaylanmış durumda.

Şinasi Kaya: iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile Gelebilir 1

Blog gönderisinde, Apple’ın devam eden pandemi nedeniyle kilit bileşenler için tedarik zincirlerinin daha sıkı yönetimi sebebiyle, iPhone 14 Pro için seri üretim programını hızlandırdığı da belirtilmiş. Bloomberg tarafından Aralık ayında yayınlanan bir rapor ise, Apple’ın bileşen tedarikçilerini iPhone 13 serisine yönelik zayıf bir talep hakkında bilgilendirdiğini rotaya koymuştu. Rapora göre, Apple iPhone 13 üretim hedefini 10 milyon adet azaltmıştı.

Son olarak ortaya çıkan bilgilerin henüz yalnızca birer söylenti olduğunu belirtelim. Apple’ın konuyla ilgili teknik detayları halihazırda paylaşmadığını da ekleyelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar